Cilt Bakımı Kursu - Cilt Bakımı Eğitimi

Cilt Bakımı Kursu

Uzman Eşliğinde Cilt Bakımı Kursu


İyi bir cilde sahip olmak için düzenli temizlik çok önemlidir. Cildi temiz tutmak için öncelikli olarak temizlik bilinçli yapılmalıdır. Güzellik sektörü günümüzde her gün biraz daha çok önem kazanıyor. Bu nedenle cilt bakımı kursları oldukça fazla talep görmektedir.

Gerçekleştirilen cilt bakımı kursu sayesinde ciltle ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Cilt bakımı kursu sonrasında, cilt güzelliği hakkında tüm detayları öğrenebilmektesiniz. Bu eğitimlerden kendiniz geliştirmek ya da uzmanlaşmak adına faydalanabilirsiniz.

Cilt bakımı kursu, uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Programda, her cilt için uygun bakım yöntemleri anlatılmaktadır. Bunun dışında hijyen ve sağlık kuralları da detaylı olarak işlenmektedir. Cilt bakımı kursunda her işlem uygulamalı olarak gösterilmektedir. Bu nedenle eğitim sonunda gerekli tüm becerileri kazanmış oluyorsunuz. Her cilt için en uygun yöntemler tek tek sizlere anlatılmaktadır. Cilt bakımı kursunda hangi ürünün hangi ciltte kullanılacağı da öğrenilmektedir.

Eğitim saatleri kişiye özel olarak da belirlenebilmektedir. Profesyonel cilt bakımı için siz de bu eğitim fırsatlarını kaçırmayın. Bu eğitim sonrasında kendinize yeni bir iş alanı da edinebilirsiniz.


Kurumumuz ELEMENTS FRANCE, BIODROGA, [natural secret] gibi profesyonel cilt bakım ürünlerini kullanmaktadır.
Eğitim Günleri: Haftaiçi ve Haftasonu
Eğitim Saatleri: Sabah Grubu 10:00-14:00, Öğlen Grubu 14:00-18:00
Eğitim saatlerinde kişiye özel değişiklikler uygulanabilmektedir. Yoğun programlı hızlandırılmış kurslarımızla da eğitimlerimiz mevcuttur.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Kurslar

DAHA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN