Estetisyenlik Kursu - Estetisyenlik Eğitimi

Estetisyenlik Kursu

Profesyonel Eğitmen Kadrosu İle Estetisyenlik Eğitimi


Son zamanlarda güzellik merkezlerine olan talep artmaya başladı. Özellikle estetisyenlere olan talep de arttı. Bu durumun tam aksine uzman sayısı oldukça sınırlıdır. İşini uzmanlık çerçevesinde yapan estetisyen sayısı azdır. Bu durum kaliteli uzmanlar yetiştirme ihtiyacını doğurmuştur. Adaylar için de yepyeni mesleki kariyer alanı doğdu. MEB tarafından onaylanan sertifikalı estetisyenlik kursu ile profesyonel eğitim veriyoruz. Bu eğitim ile sertifikalı estetisyenler yetiştiriyoruz. Eğitmen kadromuz alanında uzman ve profesyoneldir. Bizi arayarak güzellik uzmanı olma noktasında ilk adımı atabilirsiniz. Aldığınız sertifika ile pek çok güzellik merkezinde iş bulabilirsiniz. Hatta kendi güzellik merkezinizi açarak başarılı bir girişimci olabilirsiniz.

Estetisyenlik Kurs Süreci

Kurs 3 ay kadar zaman almakta ve toplamda 522 saat sürmektedir. Eğitimler uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Teorik bilgilerle başlayıp, pratiğe dökerek eğitimin sonuna gelinir. Sonunda uygulamalı bir sınav yapılır. Bu aşamada sınavdan başarılı olan adaylar için sertifika verilir. Ders sırasında çeşitli araç gereç ve malzeme temin edilir. Bu ürünler için herhangi bir ücret talep edilmez. Üstelik estetisyenlik eğitimi sonunda sertifikanız ile artık bir işiniz olabilir.

Kurs Sırasında Verilen Eğitimler

Kurs sırasında öncelikle profesyonel makyaj eğitimi verilmektedir. Bu aşamada ayrıca farklı eğitimler de verilmektedir:

  • Anatomi

  • Dermatoloji

  • Peeling

  • Kalıcı Makyaj

  • Protez Tırnak

  • Akne Tedavisi

  • Cilt Bakımı

Verilmekte olan eğitimlerden bazılarıdır. Eğitim saatlerini uygun olduğunuz zamana göre ayarlıyoruz. Her türlü kolaylığı sunuyor, meslek kazandırma adına imkan sağlıyoruz.


SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Kurslar

DAHA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN