Güzellik Uzmanlığı Kursu - Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik Uzmanlığı Kursu Ve Kaliteli Eğitim Anlayışı

Güzellik merkezlerinin profesyonel güzellik uzmanına ihtiyacı her geçen gün artıyor. Bunun için MEB onaylı ve sertifikalı kurslar açılmaktadır. Profesyonel güzellik uzmanlığı kursu ile üç ayda meslek edinebilirsiniz. Reform Akademi olarak sizlere uzmanlık kazandırıyoruz. Yeni kapılar açıyor, meslek edinme şansı sunuyoruz. Güzellik uzmanlığı eğitmenlerimiz alanında uzman ve profesyoneldir. Çağdaş meslekler kategorisinde olan güzellik uzmanlığı ile başarınızı kanıtlamak mümkün. İsterseniz kendi merkezinizi açabilirsiniz. Sertifika ile anında her yerde iş bulabilirsiniz. Kariyeriniz adına hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Uygun saat aralığında olan kursumuz için kaydınızı oluşturalım.

Kaliteli Eğitim Süreci

Kursumuza katılmak isteyen adaylar iletişim numarasından firmamızı arayabilirler. Eğitimlerimiz gruplara ayrılmaktadır. Gruplar ise saatlere göre belirlenmektedir. Belli saat aralıkları belirlemiş bulunuyoruz. Bu saat aralıklarından uygun olana kaydınızı tamamlayabiliyoruz. Eğitim 3 ay gibi bir süreci kapsamaktadır. Eğitim sırasında kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Hijyen ve sağlık birinci tercihimizdir. Ürünler ve malzemelerden adaylar rahatlıkla faydalanabilirler. Eğitim sürecinde bu ürünler için ücret talep etmiyoruz. Profesyonel eğitim anlayışı ile sertifika veriyoruz. Böylece çağın en eğlenceli mesleklerinden birine sahip olabiliyorsunuz. Özellikle işsizliğin arttığı son dönemlerde kursumuz büyük bir fırsat sunmaktadır. Eğitimler, teori, uygulama ve sınav aşamalarından oluşur. Sınav aşamasında da başarıyla geçen adaylar için sertifika verilir.

Eğitim Derslerimiz

Kursumuzda güzellik uzmanı adaylarımız makyaj ve cilt bakımı eğitimleri almaktadır. Eğitim sırasında peeling ve profesyonel makyaj aşamalarını kavrarlar. Ayrıca anatomi, dermatoloji gibi dersler hakkında da genel bilgi sahibi olurlar.


SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Kurslar

DAHA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN