Kalıcı Makyaj Kursu - Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı Makyaj Kursu Eğitimleri


Kalıcı Makyaj Kursu için Doldurulması Gereken Form

Uzmanlar tarafından verilen kalıcı makyaj kursu için gerekli başvuru formu doldurulmalıdır. Online platformlarda bu forma ulaşmak mümkündür. İsim - soy isim gibi bilgiler eksiksiz bir şekilde yazılmalıdır. Bunun dışında iletişim bilgileri de eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Daha sonrasında aynı gün içerisinde öğrenci numaraları formu dolduran kişilere aktarılır. Tercihe bağlı olarak eklenmek istenen formun altındaki mesaj kısmına yazılır.

Kalıcı Makyaj Eğitimi ve Ayrıntıları

Öğrencilerle buluşan kalıcı makyaj eğitimi uygulamalı olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda renk bilgisi ve uygulamaları da teorik olarak aktarılıyor. Az kişilikli sınıflarda eğitimler profesyonel ve Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Sırası ile şu eğitimler verilmektedir.

1- Kıl Teknikleri Eğitimi: Toplamda üç farklı yönden kıl teknikleri eğitimi verilmektedir. Bunların başında Asya ve Avrupa tipi kıl teknikleri gelmektedir. Aynı zamanda ince kıl teknikleri de hem teorik hem de uygulamalı olarak öğretiliyor.

2- Anatomi Bilgileri: Anatomi alanındaki bilgiler öğrencilere veriliyor. Kalıcı makyaj için gerekli olan anatomi bilgileri hayatın her alanında faydalı olmaktadır.

3- İğne Seçimleri ve Altın Oran: Müşterilerin talepleri doğrultusunda iğne seçimleri yapmak önemlidir. Kalıcı makyajda kullanılan tüm iğnelerin tanıtımı yapılır. Altın oran uygulamaları da derinlemesine bir şekilde sunulur.

4- Orantılama ve Gölgeleme Teknikleri: Dersler birçok konu başlığına ayrılmaktadır. Orantılama ve gölgeleme de bunlardan bir diğerini oluşturuyor. Dersler toplamda bir saatte gerçekleştirilmektedir.


SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Kurslar

DAHA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN